Blog Dandy Yourself...

Czas na festiwal!

Festiwale od kilku lat cieszą się coraz większą popularnością. Z każdym rokiem możemy podziwiać na scenie gwiazdy światowego formatu. To idealny czas, aby na ciele poczuć ciarki, we włosach wiatr, a w sercu wolność. Ale od pewnego czasu te wydarzenia są utożsamiane nie tylko z muzyką, ale także z pewnego rodzaju eventem modowym. Widać to szczególnie na kultowym festiwalu Coachella, który odbywa się w Kalifornii. Jest to bowiem źródło modowych inspiracji, z których czerpią ludzie na całym świecie.

 
Festiwale generalnie kojarzą się z odważnymi stylizacjami. Najczęściej inspirowanymi stylem boho, czy kowbojskim. W końcu to jeden z niewielu momentów, kiedy możemy totalnie zaszaleć. Kiedy poprzez ubiór możemy wyrazić wolność, własną osobowość i zabawić się modą. I chociaż myślę, że nam polakom jeszcze sporo brakuje do amerykanów, to i tak jesteśmy na dobrej drodze!

 


HAIRTRUCK!

Samo ubranie to nie wszystko. W festiwalowych stylizacjach to wszelkiego rodzaju dodatki mają najwięcej do powiedzenia! To one nadają nam odpowiedniego charakteru. Mogłam się o tym przekonać w zeszły weekend, kiedy to na zaproszenie marki MILEK Design poddałam się festiwalowym metamorfozom na mojej głowie. Nie tylko fryzury były w klimacie festiwalowym. Charakteryzacja wykonywana była w HAIRTRUCKU, na jednej z najbardziej klimatycznych ulic w Warszawie.

 

3 fryzury i 3 różne style. Każdy w klimacie festiwalowym, ale jeden szczególnie bliski mojemu sercu. To właśnie w stylu boho, rozpuszczonych lokach i biżuterią we włosach czułam się najlepiej. Widać to także po zdjęciach i błysku w oczach. Gdybym dziś miała jechać na jakikolwiek festiwal, to właśnie ta fryzura towarzyszyłaby mi w zabawie. Jestem ciekawa, która z poniższych trzech propozycji Tobie najbardziej przypadła do gustu? Daj znać w komentarzu tutaj lub na Instagramie.

 

Dandy Lady

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram1467396347_Aquicon-GooglePlus1467392994_Aquicon-Pinterest1467396325_Aquicon-Twitter1467396342_Aquicon-Tumblr