Blog Dandy Yourself...

WSPÓŁPRACA

Siła bloga to nie artykuły i posty, które tworzymy. To nie statystyki strony. Siła przekazu leży w spójności. Dandy Yourself to my. Nie ubieramy się tak na sesje zdjęciowe i na potrzeby wpisów, tylko codziennie. Treści, które prezentujemy na blogu to filozofia, która jest odzwierciedleniem naszego życia i która towarzyszy nam w codziennych zajeciach.

Naszą siłą jest rekomendacja. Będąc osobami pracującymi z ludźmi, wyróżniamy się na tle szarego korporacyjnego świata, wzbudzamy zainteresowanie. Nasze codzienne zajęcia zarobkowe przeplatają się ze światem prezentowanym na blogu. Pracując na co dzień w sferach biznesu związanych ze światem artystycznym, mediami i eventami, znamy wartość rekomendacji. Współpracujemy z markami, których produkty i usługi są spójne z wizją nas samych, prezentowaną na blogu i poza nim. Nie wybieramy współpracy ze względu na warunki finansowe. Nie musimy. Poza tworzeniem tego bloga, nasz czas zajmuje również “prawdziwa praca”.

Aby dowiedzieć się więcej o Sylwii – wejdź tutaj.

Jeśli interesuje Cię, co robi Michał – zajrzyj tutaj.

Jeśli więc wierzysz w swój produkt albo usługę i uważasz, że możemy wspólnie stworzyć wizerunek Twojej firmy, na którym Ci zależy – skontaktuj się z nami.