Blog Dandy Yourself...

Pop Up Store to przede wszystkim możliwość spotkania ludzi z pasją

 

Idea

Idea Pop Up Store jest prosta – sklep stacjonarny w ciekawej lokalizacji, zorganizowany jako zamknięty projekt, ograniczony czasowo. I takie przedsięwzięcie zrealizowałem w grudniu zeszłego roku. Dandy Yourself Pop Up Store czynny był cały okres przedświąteczny, oraz kilka dni przed Nowym Rokiem. Udało mi się stworzyć eleganckie, proste miejsce pełne kolorów, spójne pod względem wystroju i pełne ludzi z pasją.

„Krawatowy świr”

W grudniu zeszłego roku, wpadłem na pomysł otworzenia sklepu stacjonarnego. Obecność w internecie zarówno moich treści jak i produktów, które sygnuję swoim logo od dłuższego czasu budowała we mnie pewien niedosyt. Pewnie kojarzysz mnie z facebooka, z bloga, z kilku wydarzeń, na których się pojawiłem. Przyszedł więc czas, żebyś kojarzył mnie również ze stacjonarnego punktu, który łączy ludzi z pasją, zainteresowaniami i małym krawatowym świrem…

Różnorodność to podstawa

Poza własnymi krawatami, muchami i poszetkami, zaprezentowaliśmy również produkty od znanych polskich marek, takich jak James Button, Kabak, More, Gepetto, BowStyle, Hagi, Piel czy HugBag.

Ludzkość ma jednak szansę przetrwać; nie jesteśmy skazani na cyfrowe niewolnictwo i chcemy wciąż uspołeczniać się na ciekawych wydarzeniach.

Sklep otworzyliśmy z pompą – było prosecco, nowa kolekcja, wszyscy znajomi, rodzina i mnóstwo ludzi, którzy przez cały dzień zapełniali nieduże pomieszczenie. To niesamowite uczucie spotkać wszystkich, których do tej pory znałem jedynie z wymiany zdań na facebooku… Doświadczyłem na własnej skórze, że ludzkość jednak ma szanse przetrwać; że nie jestesmy skazani na cyfrowe niewolnictwo, potrafimy i chcemy jeszcze uspołeczniać się na takich wydarzeniach.

Będzie więcej

Pop Up Store oraz obecność na targach traktuję jako przystanek na drodze do pełnoprawnego sklepu. Czerpię energię ze spotkań z ludźmi, z którymi mogę podyskutować, wymienić spostrzeżenia i uwagi na różne tematy. O dziwo, gromadzę dookoła siebie bardzo różne środowiska – wiek czy status społeczny nie gra tutaj roli, gdy w grę wchodzi wspólna pasja wszyscy jesteśmy pełnoprawnymi uczestnikami spotkań. W Pop-Up Store gościliśmy między innymi Jana Adamskiego, Michała Gronowskiego – autora bloga Pan Grono, Sylwię Górzną – autorkę świetnego projektu Edukacja Żywieniowa.pl, Pawła z Negocjacje w Biznesie i mnóstwo innych osób, które były z nami związane. Pisali o nas między innymi ElleMan i Styl.pl.


Najbliższa możliwość spotkania już w weekend 4-5 czerwca 2016 na Mustache Yard Sale w Warszawie. Będzie sporo przedpremierowych nowości. Wpadnij, pogadajmy!

 

michal_profil

The Dandy

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram1467396347_Aquicon-GooglePlus1467392994_Aquicon-Pinterest1467396325_Aquicon-Twitter1467396342_Aquicon-Tumblr