Blog Dandy Yourself...

Swój pierwszy poważny event zorganizowałam w 2014r. W tym roku pasję do męskiego świata połączyłam z moją najmocniejszą stroną – dobrą organizacją. Do tego współpraca ze wspaniałymi ludźmi, i tak oto przygotowaliśmy wydarzenie specjalnie dla Panów… 

Chociaż minęło już troszkę czasu, z przyjemnością dzielę się z Wami relacją z tego dnia.

Czym jest THE STUFF?

The STUFF, to niezwykła podróż do męskiego świata. To zaproszenie do odkrywania wiedzy o mężczyznach, ich potrzebach, tajemnicach, stylu i marzeniach. Wreszcie, to odpowiedź na mało słyszany dotąd głos męskiej populacji, domagający się eventu specjalnie dla nich.

I EDYCJA

Pierwsza edycja The Stuff, która odbyła się 9 kwietnia w Warszawie, w Babce do wynajęcia, zakończyła się sukcesem. Odwiedziło nas ponad 2500 osób – w 80% mężczyźni. W strefie targowej pojawili się wystawcy z różnorodnym modowym asortymentem. Nie zabrakło marek streetwearowych i polskich projektantów. Obecni byli także designerzy z dodatkami, zegarkami, biżuterią, torbami, portfelami.

Na wykładach poświęconych męskim zagadnieniom goście otrzymali solidny zastrzyk wiedzy i doświadczenia.

 


Obecni lokalni barberzy strzygli i przycinali brody na żywo proponując najnowsze trendy i stylizacje. Można także było skorzystać z tajskiego masażu. 
Po maratonie wśród różnorodnych stoisk można było zrelaksować się w strefie chillout, zjeść amerykańskie przysmaki z grilla i wypróbować nowe auta z najnowszych kolekcji.

II EDYCJA

Jestem niesamowicie dumna i dziękuję wszystkim osobom, które tworzyły ze mną ten projekt!

A Was już dziś chciałam zaprosić na kolejną edycję w listopadzie. Więcej szczegółów niebawem! Koniecznie śledźcie nasz profil na FB, zapraszajcie znajomych i udostępniajcie – w końcu robimy to dla WAS!

Jestem pewna, że kolejna edycja przyniesie jeszcze więcej niespodzianek 🙂 Do zobaczenia!

Dandy Lady

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram1467396347_Aquicon-GooglePlus1467392994_Aquicon-Pinterest1467396325_Aquicon-Twitter1467396342_Aquicon-Tumblr