Blog Dandy Yourself...

Ah! Gentlemani…

W drugiej połowie maja brałam udział w czwartej edycji Warszawy Pod Krawatem. Wydarzeniu zorganizowanym dla lubiących się elegancko ubierać gentlemanów, propagujących włoski styl. I rzeczywiście. Jak tylko przekroczyłam próg Winosfery zobaczyłam mnóstwo świetnie ubranych Panów, którzy z dokładnością co do poszetki przemyśleli swoje stylizacje i prezentowali najwyższy poziom estetyki. Moją uwagę przykuwał nie tylko idealnie dobrany outfit, ale także pozytywna energia i pewność siebie, czyli dwie bardzo ważne cechy dobrze wyglądającego mężczyzny.
Kobiety z klasą

Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu świat włoskiej elegancji dał się we znaki nie tylko Panom, ale także Paniom, które tego dnia również pokazały klasę i urozmaiciły event swoją obecnością. Skromnie przyznam, że w tym gronie znalazłam się jako jedna z niewielu Pań, która miała na sobie garnitur. Czułam się w nim świetnie – jak dobrze wyglądałam, oceńcie sami.

Luca Rubinacci

Poczułam włoskość. Nie tylko za sprawą atmosfery i estetyki, ale także dzięki obecności wyjątkowego gościa – ikony męskiego stylu, neapolitańskiego mistrza krawiectwa miarowego. Tą osobą był Luca Rubinacci, Włoch z krwi i kości, który z pasją mówił o fascynacji włoskim stylem, swoim doświadczeniu i sukcesie rodzinnej firmy Rubinacci, która od lat zajmuje się szyciem miarowym. Opowiedziane przez Niego historie zaciekawiły mnie oraz zainspirowały do tworzenia własnych, o których zapewne już niedługo będziecie mogli przeczytać na blogu.


Poproszę więcej

Polska mentalność jeżeli chodzi o męski styl jest mocno ograniczona. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że coraz więcej Panów ubiera się świadomie. Korzystają z porad, bawią się wzorami, kolorami, formą, a przy tym wszystkim próbują nam – kobietom – deptać po piętach. Ten event był tego świetnym przykładem. Mam nadzieję na więcej, zarówno w kwestii takich wydarzeń, jak i dobrze wyglądających mężczyzn 🙂
Organizatorami wydarzenia byli: Jan Adamski, Albert Borowiecki, Rafał Przetak oraz Mateusz Szczepański.

Autorem zdjęć jest Katarzyna Purchalak.

Warszawa pod Krawatem IV / Warsaw under Tie 4th editionDzien dobry! 🙂
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w czwartej edycji „WPK”. Zapraszamy do oglądania i udostępniania relacji z wydarzenia!
Nie można się nie uśmiechać po takiej dawce pozytywnej energii! 🙂 Zresztą sami zobaczcie!

Opublikowany przez Pod Krawatem na 20 czerwca 2016

 

Dandy Lady

1467392985_Aquicon-Facebook1467392991_Aquicon-Instagram1467396347_Aquicon-GooglePlus1467392994_Aquicon-Pinterest1467396325_Aquicon-Twitter1467396342_Aquicon-Tumblr